Forum GOLDEN RETRIEVERY Strona Główna

znaleziona GOLDENKA okolice Gdańska
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GOLDEN RETRIEVERY Strona Główna -> Goldeny i inne psy w potrzebie
Autor Wiadomość
Betbet
Szczeniaczek
Szczeniaczek


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 9:15, 01 Cze 2007    Temat postu: znaleziona GOLDENKA okolice Gdańska

Witam

30 . 05. 2007 we wsi Wiślinka pod Gdańskiem błąkała się Goldenka. Położyła się pod jednym domem i nie miała sił iść dalej. Właścicielka domu nie mogła zabrać jej do siebie, a dom nie ma ogrodzenia więc był problem.
Pani zabrała sunię do weterynarza, jest ona wycieńczona i mocno zaniedbana, musiała się błąkać od dawna. Weterynarz nie chciał określić jej wieku ,bo to mogłoby być mylne, ze względu na jej stan ogólny. Pies nie ejst ani bardzo młody, ani stary. Ma tatuaż w uchu, ale ejst nieczytelny. Był w szarej plecionej obroży. Udało mi się namówić PAnią, by nie dodawała psa ludziom, którzy się zgłaszali, a zawiozłą ją do znajomej ze Straży Dla Zwierząt. W tej chwili jest zbyt wcześnie, ale potem będę dzwoniła spytać jak mała się trzyma.

Może komuś taki golden zaginął? PRzeszedł wiele kilometrów? Może został skradizony? Spróbuję się dowiedzieć, czy widać choć czesc tatuażu.

Na Goldenkęc zeka już właściwie nowy dom, ale sprawdzamy czy ktoś jej nie szuka.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agata_Emi
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 1575
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9:41, 01 Cze 2007    Temat postu: Re: znaleziona GOLDENKA okolice Gdańska

Betbet napisał:
Udało mi się namówić PAnią, by nie dodawała psa ludziom, którzy się zgłaszali, a zawiozłą ją do znajomej ze Straży Dla Zwierząt.


WIELKA SZKODA, bo Ci "ludzie", którzy się zgłosili i którzy chcieli dać Goldence tymczasowy dom (bo podobno nie mogła zostać u tej Pani), to osoby zajmujące się na codzień pomocą Goldenom w potrzebie.
W grupie tych osób jest moderator tego forum czyli Warna, jest administrator tego forum czyli Hania_Edi, jestem JA, jest Monia od Vero.
Jest też tu na forum link do forum naszej organizacji "Szansa - na pomoc Goldenom".

Postarałyśmy się jak najszybciej zorganizować wczoraj dom tymczasowy dla tej suni. No, ale .... widać nie jesteśmy osobami godnymi zaufania Szkoda, że nikt nie poinformował naszej koleżanki Asi, że nastąpiła zmiana planów przez co Asia jechała niepotrzebnie pod sam dom Marty i pocałowała przysłowiową klamkę. Do tego została okłamana ... ale nic to ... mam nadzieję, że wyręczycie nas dobrze i znajdziecie suni właściciela lub nowy dobry dom. POWODZENIA !

A tutaj link do naszego forum:
http://www.pomocgoldenom.fora.pl/index.php


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
AnkaRa
Szkolony golden :)
Szkolony golden :)


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 280
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13:38, 01 Cze 2007    Temat postu:

Bardzo prosze o podanie tutaj numeru do kontaktu z osobami lub organiacja, ktora przejela te sunie. To wazne aby mozna sie bylo z nimi skontaktowac w przypadku gdyby pojawili sie wlasciciele. Zalezy mi na tym aby slad po tej suni nie zaginal.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Betbet
Szczeniaczek
Szczeniaczek


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 14:06, 01 Cze 2007    Temat postu:

z Asia probowalismy sie skontaktowac, ale nie podala do siebie numeru, a ten nie pojawil sie na ekranie komorki. ponadto nie podala zadnych informacji o tym kim jest, co robi i nie moglismy zweryfikowac czym sie zajmuje. tymczasem na psa juz czekal domek u sprawdzonej osoby. nie moglismy czekac. w tej chwili trwa poszukiwanie wlascicieli, ale istnieje podejrzenie ze suczka zostala celowo wyrzucona. drugi weterynarz poinformowal, ze ma ok 7 lat, na pewno juz rodzila i to byc moze wielokrotnie. byc moze wysluzyla sie komus i zostala porzucona. sunia teraz odpoczywa w spokoju, kontakt do mnie podalam juz komus w pw

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Betbet
Szczeniaczek
Szczeniaczek


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 14:12, 01 Cze 2007    Temat postu:

caly czas mam kontakt teelfoniczny z Dorcia u ktorej jest pies, jesli macie jakies watpliwosci, czy chcielibyscie koniecznie zobaczyc psa, to mysle ze bez problemu mozemy zorganizowac eskapade tam (bo ja tez sie wybieram ją zoabczyc)

po suni widac, ze jest juz zmeczona troszku zyciem, woli sobie polezec, posiedziec, nadaje sie idealnie dla osob starszych.

p.s. co do klamstwa to wybaczcie, ta Pani chciala jak najlepiej, po prostu bala sie czy to nie jest jakas pseudohodowla, skotro ktos zglosil sie tak blyskawicznie i juz jechal po psa. Jestem wdzieczna Marcie, ze nie przepedzila suni z posesji, ze zrobila wszystko zeby jej pomoc. Bala sie zaufac Asi, nie wiedzialysmy jak zweryfikowac dane o prawdziwosci hodowli. PRzepraszam, ze ejchala taki kawal. JEsli chodzi o paliwo, to moge postarac sie z mojej studenckiej kiesy oddac choc czesc

Z Wami skontaktowalabym sie wczesniej, gdyby nie to ze dosc dlugo oczekiwalam na potwierdzenie administratora, a nie mialam tu wczesniej konta.
MAm nadzieje, ze zrozumiecie nasze postepowanie i te blyskawiczna decyzje o zabraniu suni. Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedziemy wspolpracowac, teraz mam juz dostep do tego forum i bede mogla bezposrednio prosic o pomoc lub oferowac pomoc.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Betbet dnia Pią 14:18, 01 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Warna
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1228
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 14:16, 01 Cze 2007    Temat postu:

Suczke miala zabrac Asia i dzis pojechac z nia do Zwiazku Kynologicznego na odczytanie tatuazu. Ais jest hodowca Golden Retrieverow, poza tym jedna z pracownic ZK jest rowniez hodowczynia Goldenow i po prostu jest w tanie nawet rozpoznac psa ze swojego rejonu.

Ja pisalam do Ciebie na priva, ale telefonu od Ciebie nie dostalam.
Raz jeszcze podaje swoj telefon i moj adres mailowy: 605 273 373 e-mail:warna@o2.pl

Prosze Cie bardzo skontaktuj sie ze mna lub z nami (to ja poprosilam Asie, zeby zabrala suczke do siebie do domu w Sopocie).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Betbet
Szczeniaczek
Szczeniaczek


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 14:19, 01 Cze 2007    Temat postu:

odpowiedzialam Ci na priwie...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Simon
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1393
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:38, 01 Cze 2007    Temat postu:

Juz mialem cos tu napisac, ale sie jednak powstrzymam...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agata_Emi
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 1575
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14:42, 01 Cze 2007    Temat postu:

Betbet napisał:
MAm nadzieje, ze zrozumiecie nasze postepowanie i te blyskawiczna decyzje o zabraniu suni. Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedziemy wspolpracowac, teraz mam juz dostep do tego forum i bede mogla bezposrednio prosic o pomoc lub oferowac pomoc.


Rozumiemy, zrobiło się w tej całej sprawie trochę zamieszania, jedni byli wczoraj bardziej inni mniej przytomni. W każdym razie najważniejsze, że sunia jest bezpieczna ...

A jeśli chodzi o współpracę, to oczywiście jesteśmy chętni. Zapraszamy na forum Szansy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agata_Emi
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 1575
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14:45, 01 Cze 2007    Temat postu:

Simon napisał:
Juz mialem cos tu napisac, ale sie jednak powstrzymam...

a jednak coś tu napisałeś Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Betbet
Szczeniaczek
Szczeniaczek


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 14:49, 01 Cze 2007    Temat postu:

hmmm z Warną jakoś sie dogadalam przez telefon i całkiem miło mi sie rozmawialo, ale widze ze ogolne nastawienie jest żeby zagnębić tych, którzy probuja pomoc WASZYM goldenom ....

zareagowalam na ogloszenie na trójmiescie tak samo jak Wy, wiedzac co moze sie psu przytrafic, reaguje tak zawsze i dzwonilam 30.05 do Marty pomimo poznej godziny, żeby sie nie spoznic, bo raz juz nie zdazylam i pies zostal oddany "gdziekolwiek"

nie rozumiem tego

swietnie byloby, gdyby sunia zostala oddana ot tak komukolwiek, kto rzucil ,ze ma jakaś tam hodowle, tak?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agata_Emi
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 1575
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14:51, 01 Cze 2007    Temat postu:

Betbet napisał:
hmmm z Warną jakoś sie dogadalam przez telefon i całkiem miło mi sie rozmawialo, ale widze ze ogolne nastawienie jest żeby zagnębić tych, którzy probuja pomoc WASZYM goldenom ....

szczerze powiem, że nie rozumiem ... Confused kto próbuje pomóc NASZYM Goldenom, kogo dręczymy, które Goldeny są NASZE?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi dnia Pią 14:53, 01 Cze 2007, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Betbet
Szczeniaczek
Szczeniaczek


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 14:53, 01 Cze 2007    Temat postu:

no, to już tłumacze:

skad tak wrogie nastawienie?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agata_Emi
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 1575
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14:54, 01 Cze 2007    Temat postu:

Betbet napisał:
no, to już tłumacze:

skad tak wrogie nastawienie?


nadal nie rozumiem, zapraszam na priva


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Simon
Golden profesor
Golden profesor


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1393
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:55, 01 Cze 2007    Temat postu:

To ja jednak napisze... Wink
Pewnie gadaliscie na privach, bo tutaj dyskusja kupy sie nie trzyma, pewne watki pominiete, lub trzeba sie domyslac.
Jesli dobrze rozumiem: ktos znalazl Goldena, przygarnal, ale nie mogl zatrzymac i dal ogloszenie przez znajomych, ze goldenka szuka domu.
Ktos sie znalazl i blyskawicznie pojechal po sunie.
Wszystko ladnie, pieknie, ale troche zakrawa na dziecinade...

Bo z jednej strony ktos oferuje, ze moze wydac pieska, potem z tego sie wycofuje, a z drugiej ktos nie uzgadniajac niczego, jedzie od razu gdzies w ciemno...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GOLDEN RETRIEVERY Strona Główna -> Goldeny i inne psy w potrzebie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin